Způsoby platby

Samozřejmě myslíme na ochranu Vašich údajů. Veškerý proces objednání a zvláště pak přenos citlivých údajů probíhá přes bezpečné, SSL-kódované, spojení.


Paypal arrow

PayPal je služba společnosti eBay pro rychlou, bezpečnou a nekomplikovanou platbu online. Jakmile budete mít účet PayPal, budete platit již pouze svoji e-mailovou adresou a heslem.

Tento způsob platby je k dispozici od hodnoty objednávky (bez poštovného a balného) nejméně 1 Kč.

Objednávky vzorků s hodnotou 0,00 Kč a poštovným 100 Kč nelze bohužel platit Paypalem.

Kreditní karta arrow

Většina platebních karet se dá celosvětově použít. V našem shopu akceptujeme následující platební karty:

  • MasterCard
  • VisaCard
Platba předem bankovním převodem arrow

Při tomto způsobu platby nám převádíte částku na fakturu předem a my vaši objednávku odešleme po obdržení platby. Lhůta pro odeslání začíná běžet následující pracovní den po vystavení platebního příkazu převádějící bance.


Naše bankovní údaje jsou

Majitel: fabfab GmbH

Banka: Commerzbank, Elmshorn

IBAN: CZ8562000062180010588418

BIC/SWIFT: COBACZPXXXX

Upozornění: abychom mohli Vaši platbu přiřadit, uveďte prosím jako účel platby číslo zákazníka a číslo objednávky.Vaše objednávka bude po 21 dnech bez platby zrušena.

Vyřizování upomínek arrow

Spolupracujeme se společností Troy jakožto poskytovatelem inkasních služeb. Společnost Troy přikládá velký význam nejen vysokým standardům kvality, ale také vám jako zákazníkovi. Komunikace proto probíhá ve férovém dialogu se zákazníky. Aby bylo pro vás všechno ještě jednodušší, máte příležitost spojit se se společností Troy prostřednictvím několika kanálů.

Zde se můžete dozvědět o společnosti Troy více informací.